Powered by Smartsupp
0905 657 498 | Po - Pi: 08:00 - 16:00

Pneumatiky / Yokohama 235/80 R17 G015 OWL 120R

Doručenie do 2 dní
Osobný odber do 2 dní.
126,99 €
  • Parametre
  • Popis
  • Štítok
Parametre
Typ pneumatiky: SUV Celoročné
Šírka pneumatiky: 235
Profil pneumatiky: 80
Priemer pneumatiky: R17
Výrobca: Yokohama
Valivý odpor: E
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: B (73dB)
Popis

Pneumatika Yokohama Geolandar G015 je určená pre všetky terénne vozidlá a SUV, ktoré hľadajú odolnú a trvanlivú pneumatiku, ktorá dokáže odolávať terénu a poskytuje dlhú životnosť a celoročnú trakciu, Dokonca aj v snehu.

Trojnásobná polypropylénová dezénová zmes odolná voči roztrhnutiu sa formuje do agresívneho symetrického dizajnu behúňa, ktorý umožňuje ľahkú krížovú rotáciu a zlepšené vlastnosti opotrebenia. Zameranie na zmenu rozostupovej stupnice bloku dezénu zvyšuje pohodlie prostredníctvom zníženia úrovne hluku. Optimalizovaný vzorec dezénu má hlboké obvodové drážky pre odvod vody a odolnosť voči hydroplánovaniu s 3D drážkami a drážkami pre ozdobné šnúry, ktoré sú špecificky tvarované tak, aby zvyšovali počet okrajov pre celoročnú trakciu v ľahkom snehu.

Vnútorná konštrukcia pneumatiky pozostáva z dvoch oceľových pásov s vysokou pevnosťou, dvojvrstvovým plášťom z polyesterovej šnúry a špirálovo zabalenej nylonovej výstuže, ktorá spája stabilitu s komfortom jazdy.

Pneumatiky Yokohama Geolandar G015 spĺňajú náročné nároky priemyselného snehu a sú označené symbolom hory / snehové vločky.

Štítok
126,99 €