certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Firestone 215/70 R16 WH4 100H

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: SUV Zimné
Šírka pneumatiky: 215
Profil pneumatiky: 70
Priemer pneumatiky: R16
Výrobca: Firestone
Valivý odpor: D
Brzdná dráha mokro: B
Hlučnosť/dB: B (71dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 97,50 €
Cena s DPH: 117,00 €
Dostupnosť: Doručenie do 7 dní Osobný odber do 7 dní.
Sklady: Sklad 7
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
D B 71 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Zimné pneumatiky FIRESTONE Winterhak 4 sú novinkou zimnej sezóny a ťaží z mimoriadne úspešného modelu Winterhawk 3. Sú určené pre osobné a SUV vozidlá. 

Pri ich vývoj bol kladený dôraz nato, aby poskytovali optimálnu ovládateľnosť v mrazivých a nevyspytateľných podmienkach. Navrhnuté sú pre európskych vodičov /aj s ich spoluprácou/ v podmienkach nepredvídateľnej zimy. Všetky informácie tak pomohli technikom spoločnosti Firestone pneumatiky vyladiť tak, aby skvelo fungovali na zasnežených a mokrých vozovkách, ktoré vodiči veľmi ocenia. Firestone Winterhawk 4 ťažia z optimálneho ovládania na snehu a ľade vďaka optimalizovanej konštrukcii vzorky. Rovnako ako väčší počet bočných drážok v oblasti bočnice a vylepšený mechanizmus zaberania na snehu a ľade umožňuje ideálny kontaktný tlak zaisťujúci krátku brzdnú dráhu v zimných podmienkach. Pneumatiky využívajú cik-cak drážky pre zlepšenie priľnavosti, zníženie hlučnosti a zvýšenie kilometrového výkonu.