certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Bridgestone 255/60 R18 DM-V3 112S XL

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: SUV Zimné
Šírka pneumatiky: 255
Profil pneumatiky: 60
Priemer pneumatiky: R18
Výrobca: Bridgestone
Valivý odpor: E
Brzdná dráha mokro: E
Hlučnosť/dB: B (73dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 208,80 €
Cena s DPH: 250,56 €
Dostupnosť: Doručenie do 2 dní Osobný odber do 2 dní.
Sklady: Sklad 1, Sklad 9
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
E E 73 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Bridgestone Blizzak DM-V3 sú zimné pneumatiky špeciálne navrhnuté pre majiteľov vozidiel typu SUV a 4x4. Jedná sa o osvieženú verziu pneumatiky Blizzak DM-V2, ktorá sa teší kladnému hodnoteniu našich zákazníkov.

V porovnaní s predchádzajúcou verziou modelu, DM-V3 ponúka: o 9% kratšiu brzdnú dráhu na zľadovatelej vozovke, o 25% dlhšiu životnosť. Značke sa podarilo dosiahnuť takýto výsledok vďaka použitiu najmodernejších riešení v oblasti projektovania a výroby. Patrí medzi ne gumová zmes Multi-cell Compoud s pokročilou receptúrou. Zodpovedá za najlepšie vlastnosti pri nízkej teplote prostredia, vrátane maximálneho kontaktu s vozovkou. To následne ovplyvňuje Vašu bezpečnosť aj bezpečnosť ostatných účastníkov premávky.

Jedinečný dezén behúňa (Multi-texture pattern) dokonale odvádza vodu či snehovú kašu spod kolies. Nečistoty sa odhadzujú smerom von prostredníctvom širokých drážok , čo zaručuje priľnavosť. Usporiadanie blokov je navrhnuté tak, aby bolo vedenie vozidla isté a stabilné a pokyny riadiaceho systému precízne vykonávané. Myslelo sa aj na optimálnu tuhosť blokov, ktorá má vplyv na životnosť a dlhodobé zachovanie najlepších parametrov pneumatiky.