certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.<div style="height:2px;width;2px;overflow:hidden;"> Find cheap special <a href="https://www.replicawatches.im">replicawatches.im</a> with high quality at https://www.replicawatches.im. 

  </div>

Pneumatiky / Firestone 185/55 R14 MULH2 80H

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Letné
Šírka pneumatiky: 185
Profil pneumatiky: 55
Priemer pneumatiky: R14
Výrobca: Firestone
Valivý odpor: D
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: B (69dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 72,15 €
Cena s DPH: 86,58 €
Dostupnosť: Doručenie do 2 dní Osobný odber do 2 dní.
Sklady: Sklad 1
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
D C 69 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Novinka spoločnosti FIRESTONE - letné osobné pneumatiky Firestone Multihawk 2 prinášajú potešenie z hladkej jazdy. Jedná sa o vylepšenú verziu predchádzajúceho modelu Multihawk, ktorá prináša zlepšenie v takmer všetkých oblastiach.

Zvýšená tuhosť blokov a zníženie množstva lamiel v strede behúňa prináša oproti predchodcovi Firestone Multihawk lepšiu manipuláciu a brzdenie na suchu a vysokú odolnosť proti opotrebeniu.

Optimalizovaný tvar blokov umožňuje zvýšený odvod vody a tým aj zlepšenie odolnosti proti aquaplaningu. Zvýšený obsah siliky v zmesi behúňa a optimalizácia priľnavosti na vozovku zlepšuje výkon na suchej aj mokrej vozovke a skracuje brzdnú dráhu.

Nové osobné pneumatiky Firestone Multihawk 2 prinášajú jemný, elegantný dizajn, pohodlnú a veľmi tichú jazdu a spoľahlivý brzdný výkon.