certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.png

bezpecny_nakup.png

-------------------- 

 

Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.

Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Yokohama 255/70 R16 G056 TL 111H

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: SUV Letné
Šírka pneumatiky: 255
Profil pneumatiky: 70
Priemer pneumatiky: R16
Výrobca: Yokohama
Valivý odpor: E
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: 2 (70dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 92,05 €
Cena s DPH: 110,46 €
Dostupnosť: Doručenie do 7 dní Osobný odber do 7 dní.
Sklady: Sklad 5, Sklad 6
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
E C 70 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Pneumatika Yokohama Geolandar H / T G056 je vhodná pre všetky cestné vozidlá vyvinuté pre vodičov nákladných vozidiel, SUV a dodávkových vozidiel, ktoré chcú prevádzkovať svoje vozidlo po ceste celoročne aj v zimných podmienkach. Tieto pneumatiky Geolandar H / T G056 boli navrhnuté tak, aby spájali tichú a pohodlnú jazdu s dlhou životnosťou a aby poskytovali všestranné ovládanie a celoročnú trakciu aj pri slabom snehu.

Pneumatiky Geolandar H / T G056 sú vybavené pokrokovou celoročnou technológiou Yokohama, ktorá kombinuje technológiu Orange Oil a Micro Silica, ktorá zlepšuje trakciu za mokra technológiami odolnými proti opotrebovaniu a umožňujú behúňom dosiahnuť celoročnú trakciu zostávajúcou pružnou pri nízkych teplotách. Táto zmes je tvarovaná do symetrického dizajnu behúňa s adaptívnymi ramennými blokmi, ktoré vytvárajú kontinuálne ramenné rebrá, ktoré znižujú hlučnosť vozovky a podporujú rovnomerné opotrebovanie. Triple 3-D Sips pomáhajú stabilizovať bloky behúňa, aby sa podporilo rovnomerné opotrebovanie, ako aj väčšie okraje na ošúchaní, aby sa zlepšila trakcia vplyvom prudkého počasia. Nezávislé stredné a stredné bloky behúňa majú cikcaky a viacúhlé bočné drážky podporujú trakciu v mokrom a zimnom prostredí.

Vnútorná konštrukcia pneumatiky obsahuje dvojité oceľové pásy vystužené špirálovo zabaleným nylonom pre mimoriadnu trvanlivosť. Dve polyesterové plášte poskytujú silu a podporujú jazdu.