certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Falken 165/80 R14 SINCERA SN832EC 85T

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Letné
Šírka pneumatiky: 165
Profil pneumatiky: 80
Priemer pneumatiky: R14
Výrobca: Falken
Valivý odpor: C
Brzdná dráha mokro: A
Hlučnosť/dB: B (69dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 53,46 €
Cena s DPH: 64,15 €
Dostupnosť: Doručenie do 7 dní Osobný odber do 7 dní.
Sklady: Sklad 4
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
C A 69 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

FALKEN SINCERA SN 832

Letné pneumatiky Falken – Sincera SN-832 Ecorun bodujú hlavne nízkou cenou, šetria energiu a zásadná je technológia 4D Nano-Designu, ktorou sa táto pneumatika stáva prieskumníkom v oblasti posledných generácií zmesi siliky.

Výhody:

·         Priaznivá cena

·         Ekologické pneu

·         Moderný vzhľad

·         Lepšia odolnosť proti aquaplaningu

Sofistikovaný asymetrický dezén zaisťuje excelentnú stabilitu v priamom smereprecíznu ovládateľnosťprvotriednu tichosť a vďaka absorbovaniu nárazovtiež výborný komfort. Vďaka  označeniu Ecorun si môže byť  motorista istý designom zlepšujúcim palivovú účinnosť. Pozitívom je tiež vyššia výkonnosť za mokra a zlepšená odolnosť proti aquaplaningu. Podarilo sa optimálne skombinovať nízky valivý odpor a výkonnosť za mokra.

Pneumatika má moderný design s unikátnym profilom. Tri široké obvodové drážky sú prepojené tenkými lamelami a doplnené mnohými drážkami po obvode pneumatiky. Tuhšie vonkajšie ramenné bloky zvyšujú výkon na suchej vozovke a fungujú i pri zaťažení.

Pneumatika je určená pre autá strednej a nižšej strednej triedy. Falken sa obecne zameriava na vysoko výkonné pneumatiky a tak sa nemusíte báť obuť ich na rýchlejšie autá. Pokiaľ máte radi netradičné značky za dobrú cenu, zvoľte pneumatiky šetriace palivo, FalkenSincera SN-832 Ecorun!