Powered by Smartsupp
PNEUPEX, spol. s r.o. - Svidník
Nakupujte disky na našej web stránke www.disky-pneupex.sk
0905 657 498 | Po - Pi: 08:00 - 16:00
0905 657 498 | Po - Pi: 08:00 - 16:00

Pneumatiky / Sebring 235/55 R17 103W ULTRA HIGH PERFORMANCE

Doručenie do 3 dní 20+ ks
Osobný odber do 3 dní.
69,02 €
  • Parametre
  • Popis
  • Štítok
Parametre
Druh: Osobné + SUV
Sezóna: Letné
Šírka pneumatiky: 235
Profil pneumatiky: 55
Priemer pneumatiky: R17
Výrobca: Sebring
Valivý odpor: C
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: B (72dB)
Popis

Pokiaľ vám bežný štandard nestačí, neobmedzujte sa. Siahnite na výsledky dizajnérov z dielne Sebring, ktorí ponúkajú ultra vysoký výkon vyšších formátov. Letné pneumatiky Sebring Ultra High Performance to majú namierené na rastúci trh rovnako dravo ako do vášho cieľa.

Nastavené pre veľkosti 17 - 19 palcov, pneumatiky Sebring Ultra High Performance skutočne cielia vysoko. Robustná športová konštrukcia s asymetrickým profilom je navrhnutá za účelom predvedenia nadštandardného exteriérového predstavenia za každého počasia.

Kým vnútorná časť profilu s pozdĺžnymi a priečnymi širokými drážkami dôkladne odvádza vodu zo stopy za mokra, čím zabraňuje aquaplaningu, vonkajšia strana dekorovaná špeciálnym dezénom s predĺženými profilovými blokmi zlepšuje kontakt s vozovkou za sucha.

Mohutná kontaktná plocha je optimalizovaná aj po stránke zloženia kaučukovej zmesi. S obsahom siliky zabezpečuje nielen požadovanú tuhosť, ale i znižuje valivý odpor a vylepšuje trakciu na mokrej vozovke. Vyšší a dlhší výkon, efektívnejšie využitie paliva a stabilita za každých okolností umožňujú letným pneumatikám Sebring Ultra High Performance vynikať vo všetkých smeroch a vďaka zaobleným bočniciam i v zákrutách.

 Vlastnosti:

- letné pneumatiky pre vysoko výkonné vozidlá

- k dispozícii vo väčších veľkostiach - 17 - 19 palcov

- robustná konštrukcia so širokou kontaktnou plochou pre bezpečnú stabilitu vo vysokých rýchlostiach

- asymetrický dezén rozdelený na vnútornú časť špecializovanú na mokré podmienky a vonkajšiu časť pre vylepšenie jazdných vlastností za sucha

- široké obvodové kanály a drážky v rôznych smeroch pre expresnú disperziu vody

- zaoblené bočnice pre efektívne zatáčanie

- optimalizované zloženie kaučukovej zmesi s obsahom siliky pre zníženie valivého odporu a skvelú trakciu na mokrej vozovke

Štítok
Štítok
69,02 €