Powered by Smartsupp
0905 657 498 | Po - Pi: 08:00 - 16:00
certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Kam uskladniť pneumatiky mimo sezónu

Úvod / Kam uskladniť pneumatiky mimo sezónu

Veľa zákazníkov po prezutí letných pneumatík na zimné a naopak, sa trápi s myšlienkou, kam umiestniť pneumatiky do budúcej sezóny. Väčšina z nich túto situáciu rieši tak, že využije každé, aj to najmenšie, voľné miesto v pivnici či garáži.

Mnohokrát však ide o nesprávne skladovanie, pri ktorom dochádza k znehodnocovaniu dezénu.
Časté je aj poškodenie diskov navzájom alebo od ostatných predmetov v miestnosti. Najväčšie problémy majú pritom obyvatelia bytov, ktorých skladovacie priestory sú značne obmedzené dispozičných riešením.

Využite službu sezónneho uskladnenia pneumatík prídete do servisu na prezutie
a odchádzate bez nákladu navyše
. Už žiadne starosti s hľadaním a zaberaním miesta, prekladaním a nosením „nepotrebných“ pneu v kufri, a to vždy 2x do roka.

Výhodné riešenie pre firmy

Okrem majiteľov súkromných vozidiel ocenia túto službu firemní zákazníci. Pri rozsiahlejšom vozovom parku potrebujú firmy vhodné priestory pre veľké množstvo pneumatík. Pokiaľ nemajú k dispozícii vlastný sklad, musia vynakladať nemalé finančné prostriedky na celoročný prenájom.

Pri sezónnom uskladnení pneumatík u nás, ušetríte nielen vysoké náklady, ale takisto aj čas, potrebný na manipuláciu s pneumatikami. Jednoducho sa môžete venovať svojmu podnikaniu bez starostí so sezónnym obutím.