certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Nokian 255/40 R19 POWERPROOF XL 100Y

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Letné
Šírka pneumatiky: 255
Profil pneumatiky: 40
Priemer pneumatiky: R19
Výrobca: Nokian
Valivý odpor: C
Brzdná dráha mokro: A
Hlučnosť/dB: B (72dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 120,89 €
Cena s DPH: 145,07 €
Dostupnosť: Doručenie do 7 dní Osobný odber do 7 dní.
Sklady: Sklad 7, Sklad 1
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
C A 72 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Nokian obmenil radu zLine, nastavájúca generácia nesie názov NOKIAN POWERPROOF. Podobne ako Wetproof sú tieto pneumatiky zamerané na vysokú priľnavosť za mokra, odolnosť voči aquaplaningu a naviac POWERPROOF, ktoré sa budú vyrábať od 17 do 21 palcových veľkostí majú vysokú stabilitu pri vysokej rýchlosti a športovo ladenej jazde.

Pneumatiky majú dve zóny, vnútornú stranu, tzv. bezpečnostnú zónu za mokra - pneumatiky držia presnú jazdnú stabilitu za mokra, odvádzajú vodu a držia pneumatiky na stope. Vonkajšia zóna - zaisťuje presnú a istú ovládateľnosť v zákrutách.

Nový tvar majú taktiež hlavné odvodové drážky, ktoré sú lichobežníkové. Drážky na hlavných ramenách majú na konci rozšírenie, vďaka čomu sa z nich stávajú prepadové drážky, ktoré vytláčajú zbytkovú vodu do strán behúňa.

Pneumatiky zároveň dostali celkom novú zmes Dynamic Grip a je to pomerne revolučná zmes. Funkčné molekulové reťazce a polymery vytvárajú hustú a pružnú sieťovú štruktúru, ktorá zaisťuje lepšiu priľnavosť a odolnosť ako pri predchádzajúcej generácii.