certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.<div style="height:2px;width;2px;overflow:hidden;"> Find cheap special <a href="https://www.replicawatches.im">replicawatches.im</a> with high quality at https://www.replicawatches.im. 

  </div>

Pneumatiky / Nokian 215/50 R18 WR SNOWPROOF P 92V

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Zimné
Šírka pneumatiky: 215
Profil pneumatiky: 50
Priemer pneumatiky: R18
Výrobca: Nokian
Valivý odpor: B
Brzdná dráha mokro: B
Hlučnosť/dB: A (69dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 145,91 €
Cena s DPH: 175,09 €
Dostupnosť: Doručenie do 7 dní Osobný odber do 7 dní.
Sklady: Sklad 7, Sklad 14
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
B B 69 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Nové pneumatiky NOKIAN Snowproof P boli vyvinuté pre vysokorýchlostnú jazdu v stredoeurópskych zimných podmienkach. Jednou z najnáročnejších jazdných situácií, s ktorou sa môžete na cestách stretnúť je snehová kaša, hlavne keď sa nachádza medzi jazdnými pruhmi na vozovke. Nová zmes Alpine Performance je vyvinutá tak, aby zvládla širokú škálu teplôt a zdokonalila tak vlastností na mokrom povrchu. Pneumatiky NOKIAN Snowproof P zvládnu náročné a chladné zimné dni, ale aj je tiež spoľahlivá taktiež počas miernejšieho počasia. Táto nová špeciálne vytvorená zmes zvyšuje priľnavosť na mokrej vozovke, bez toho aby obmedzovala vlastnosti pneumatík v zimných podmienkach. Zmena jazdných pruhov na diaľniciach pokrytých snehovou kašou alebo príjazd do zľadovatelej križovatky môžu pre vodiča predstavovať skutočnú výzvu. Preto bol optimalizovaný dezén a zväčšená kontaktná plocha medzi pneumatikou a vozovkou. Tým sa zvýšila priľnavosť a ovládateľnosť a spresnili sa jazdné reakcie. Uspôsobené bolo taktiež lamelovanie a to tak, aby sa zefektívnila priľnavosť pri brzdení a akcelerácii.