certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Goodyear 205/60 R16 96V VEC 4SEASONS G3 XL

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Celoročné
Šírka pneumatiky: 205
Profil pneumatiky: 60
Priemer pneumatiky: R16
Výrobca: Goodyear
Valivý odpor: C
Brzdná dráha mokro: B
Hlučnosť/dB: 2 (70dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 104,87 €
Cena s DPH: 125,84 €
Dostupnosť: Doručenie do 2 dní Osobný odber do 2 dní.
Sklady: Sklad 3, Sklad 10, Sklad 13, Sklad 1, Sklad 6, Sklad 7
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
Popis pneumatiky
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 je celosezónna pneumatika s asymetrickým dezénom behúňa, ktorú výrobca uviedol na trh v roku 2020. Pneumatika sa vyznačuje vynikajúcou trakciou a plynulou jazdou za každého počasia počas celého roka v kombinácii s nízkym valením odolnosť a dlhá životnosť.

Model Gen-3 Goodyear Vector 4Seasons nahradil Vector 4Seasons Gen-2, ktorý bol uvedený do predaja pred piatimi rokmi. Optimalizovaný vzor dezénu prešiel niekoľkými zmenami, aj keď si zachoval svoju symetriu a smer, tieto zmeny sľubujú o 20% vyššiu odolnosť proti hydroplánovaniu v porovnaní s inými typmi konštrukcie, ako aj účinnejšiu evakuáciu vody, snehu a kaše z kontaktu náplasť.

Celosezónny model Vector 4Seasons Gen-3 má široké zakrivené bloky behúňa a ďalšie laná (známe tiež ako lamely) v strednej časti dezénu. Tvoria veľa hrýzacích hrán, ktoré zaisťujú spoľahlivú trakciu na zimných cestách, kopcoch a pri ostrých zákrutách. Inžinieri boli schopní dosiahnuť efektívnejšie rozptýlenie vody a snehu vďaka hlbokým a širokým drenážnym drážkam, zatiaľ čo deformácia pneumatiky počas núdzových manévrov na suchej vozovke bola znížená vďaka zosilneným oblastiam ramien.