certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.

Pneumatiky / Yokohama 225/75 R16 G015 TL 115/112R

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: SUV Celoročné
Šírka pneumatiky: 225
Profil pneumatiky: 75
Priemer pneumatiky: R16
Výrobca: Yokohama
Valivý odpor: E
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: B (73dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 118,29 €
Cena s DPH: 141,95 €
Dostupnosť: Doručenie do 7 dní Osobný odber do 7 dní.
Sklady: Sklad 6
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
Popis pneumatiky

Pneumatika Yokohama Geolandar G015 je určená pre všetky terénne vozidlá a SUV, ktoré hľadajú odolnú a trvanlivú pneumatiku, ktorá dokáže odolávať terénu a poskytuje dlhú životnosť a celoročnú trakciu, Dokonca aj v snehu.

Trojnásobná polypropylénová dezénová zmes odolná voči roztrhnutiu sa formuje do agresívneho symetrického dizajnu behúňa, ktorý umožňuje ľahkú krížovú rotáciu a zlepšené vlastnosti opotrebenia. Zameranie na zmenu rozostupovej stupnice bloku dezénu zvyšuje pohodlie prostredníctvom zníženia úrovne hluku. Optimalizovaný vzorec dezénu má hlboké obvodové drážky pre odvod vody a odolnosť voči hydroplánovaniu s 3D drážkami a drážkami pre ozdobné šnúry, ktoré sú špecificky tvarované tak, aby zvyšovali počet okrajov pre celoročnú trakciu v ľahkom snehu.

Vnútorná konštrukcia pneumatiky pozostáva z dvoch oceľových pásov s vysokou pevnosťou, dvojvrstvovým plášťom z polyesterovej šnúry a špirálovo zabalenej nylonovej výstuže, ktorá spája stabilitu s komfortom jazdy.

Pneumatiky Yokohama Geolandar G015 spĺňajú náročné nároky priemyselného snehu a sú označené symbolom hory / snehové vločky.