certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.<div style="height:2px;width;2px;overflow:hidden;"> Find cheap special <a href="https://www.replicawatches.im">replicawatches.im</a> with high quality at https://www.replicawatches.im. 

  </div>

Pneumatiky / Dunlop 165/65 R15 81T SP STREETRESPONSE

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Letné
Šírka pneumatiky: 165
Profil pneumatiky: 65
Priemer pneumatiky: R15
Výrobca: Dunlop
Valivý odpor: B
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: 2 (68dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 46,56 €
Cena s DPH: 55,87 €
Dostupnosť: Preveriť dostupnosť
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
B C 68 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Užite si ovládateľnosť na suchom povrchu s dobrou odozvou vďaka technológii Dunlop Touch. Plochejší profil dezénu umožňuje väčší kontakt gumy s vozovkou, čo znamená zlepšenú priľnavosť a precíznosť riadenia. Medzi ráfom a pneumatikou sa udržuje tesný spoj, ktorý dodáva citlivosť na povrchu vozovky. S vylepšenou spätnou väzbou vozovky sa jazda stáva zábavnejšou. Zažite sebaisté riadenie v daždi. Pneumatika SP StreetResponse ťaží z asymetrického dizajnu dezénu, ktorý zlepšuje priľnavosť na mokrej vozovke. Drážky v dezéne rýchlo odvádzajú vodu, čím znižujú riziko akvaplaningu pri silnom daždi. Špeciálna zmes dezénu znižuje valivý odpor, čo prináša lepšiu účinnosť paliva bez kompromisov s priľnavosťou na mokrom povrchu.