certifikovany_prodajca_matador.pngcertifikovany_predajca_continental.pngShoROku18.pngLogo_eliteGold_2019_full.pngzf_logo_sk.png

BezpecnynakupNew.jpg 

-------------------- 

 Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.


Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.<div style="height:2px;width;2px;overflow:hidden;"> Find cheap special <a href="https://www.replicawatches.im">replicawatches.im</a> with high quality at https://www.replicawatches.im. 

  </div>

Pneumatiky / Bridgestone 235/50 R18 ER33 97W

Vlastnosti pneumatiky
Typ pneumatiky: Osobné Letné
Šírka pneumatiky: 235
Profil pneumatiky: 50
Priemer pneumatiky: R18
Výrobca: Bridgestone
Valivý odpor: E
Brzdná dráha mokro: C
Hlučnosť/dB: 2 (71dB)
Kategória: Pneumatiky
Cena bez DPH: 102,04 €
Cena s DPH: 122,45 €
Dostupnosť: Preveriť dostupnosť
Počet:   ks
Hodnoty štítkovania pneumatík
E C 71 dB   1222/2009 - C1

Viac o štítkovaní pneumatík

Popis pneumatiky

Pneumatika poskytuje bezpečnú a pohodlnú jazdu aj pri vysokých rýchlostiach. Turanza ER33 bola navrhnutá pre užívateľov high-triedy automobilov. Pneumatika sa aplikujepriamo pri výrobe automobilov značiek ako je Infiniti, Lexus a Toyota. Odporúča sa najmä pre vysokorýchlostné modely, typu kupé a sedan. Má dobrú priľnavosť na klzkom povrchu, a nízky valivý odpor. To sa premieta do nižšej spotreby paliva. Materiál stráca svoje vlastnosti pri nízkych teplotách, takže plášť môže byť použitý iba v lete. Dizajn pneumatiky je založený z piatich rebier. V strednej časti centrálneho pásu sú malé drážky. Toto riešenie umožňuje lepšiu ovládateľnosť, dokonca aj na nerovnom povrchu. Ďalšie drážky sú vybavené veľkým počtom rezov s ostrými hranami, ktoré spôsobujú vysokú priľnavosťou a krátku brzdnú dráhou.